Asset Publisher Asset Publisher

Szlachetna paczka w Nadleśnictwie Bobolice

Wtedy, gdy w Polsce padło hasło: „Weźmy udział w Szlachetnej Paczce”, Nadleśnictwo Bobolice podjęło to wyzwanie. I to naprawdę spore wyzwanie. Potrzeby rodziny były duże, a zostało kilka dni do Weekendu Cudów... Krótka rozmowa z Nadleśniczym – możemy działać!

Kilka postów na Facebooku, kilkanaście telefonów, kilkadziesiąt wiadomości do znajomych… Odzew  był ogromny! Wszyscy chętnie ruszyli z pomocą – ktoś przyniósł zabawki, ktoś ubranka dla dzieci, ktoś paczkę słodyczy… Coś niesamowitego! Z radością odhaczaliśmy kolejne punkty z listy potrzeb Rodziny.

Nadszedł dzień, gdy trzeba było posegregować prezenty i zapakować je w kartony. Rąk do pracy nie zabrakło, wszyscy chętnie pomagali przy pakowaniu. Pięknie ozdobione i zapakowane prezenty
w piątek wyruszyły do magazynu!

Kiedy wszyscy stracili nadzieję, wtedy zjawiamy się my – cali na zielono. Cuda się zdarzają!

Dziękujemy Wam bardzo. Nie jesteśmy w stanie wyszczególnić wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej akcji. Tak dużo Was było! To, jakie wsparcie otrzymaliśmy od was, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Jednak największe podziękowania składają beneficjenci paczki, którzy w tym trudnym dla nich czasie obdarzeni zostali jakże niezbędną i potrzebna pomocą.