Asset Publisher Asset Publisher

Narada Nadleśniczych w Bobolicach

7 listopada 2012 roku, w nadleśnictwie Bobolice, odbyła sie narada nadleśniczych RDLP w Szczecinku. W naradzie udział wzięli dyrektorzy RDLP i naczelnicy wydziałów. Tematem narady było:

- podsumowanie wyników finansowo - gospodarczych po III kwartale 2012 r.,
- przewidywane wykonanie zadań planowanych na 2012 r.,
- omówienie prowizorium planu finansowo-gospodarczego na 2012 r.,
- omówienie zamówienia na usługi leśne na 2013 r.

Naradę prowadził dyrektor RDLP Sławomir Cichoń. Kwestie ekonomiczne - plan finansowy, prowizorium planu oraz finansowe wykonanie zadań przedstawiła dyrektor Anna Paszkiewicz. Sprawozdania z poszczególnych wydziałów omówili ich naczelnicy. Dyskusja po sprawozdaniach trwała długo i dotyczyła głównie gospodarki mieszkaniowej, wykonania zadań w 2012 roku i zamówień na usługi leśne.

W przerwie, uczestnicy narady mogli zapoznać się ze zmodernizowanym budynkiem nadleśnictwa. Przeprowadzona z rozmysłem modernizacja znalazła uznanie w oczach zwiedzających. Podobał się wystrój wnętrza, pastelowe barwy ścian, które doskonale harmonizują z ciemnym, klasycznym kolorem mebli, wyposażenie pomieszczeń biurowych, łazienek, pomieszczeń kuchennych i pokoju dla leśniczych. Również zagospodarowanie terenu, kamienny dziedziniec, klomby i obszerny parking podobały się uczestnikom narady.

Narada odbyła sie w nowej sali narad, która pełni także rolę izby edukacyjnej. Sala wyposażona jest nowoczesny sprzęt multimedialny oraz eksponaty edukacyjne. Posiada zaplecze kuchenne, co w znacznym stopniu ułatwia organizację spotkań.

Po przerwie gospodarze przedstawili prezentację o Nadleśnictwie Bobolice. Prezentacja składała sie z części, w których przedstawiono historię budynku nadleśnictwa od 1874 roku, warunki pracy przed modernizacją, modernizację budynku i jej efekty. Pokazano również ciekawostki z nadleśnictwa Bobolice.